Psycholog – praca z osobami dorosłymi w projekcie finansowanym ze środków EFS - Tarnów

Zakres obowiązków:

• Branie udziału w rekrutacji uczestników
• Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z wykorzystaniem testów diagnostycznych
• Prowadzenie warsztatów motywacyjno-aktywizacyjnych
• Identyfikowanie mocnych i słabych stron uczestnika oraz praca nad nimi
• Wsparcie uczestnika projektu w pokonywaniu barier na drodze do zatrudnienia

Wymagania:
• Ukończone studia wyższe magisterskie na kierunku Psychologia
• Umiejętność doboru i interpretacji testów diagnostycznych
• Umiejętność stosowania różnorodnych metod pracy indywidualnej i grupowej z uczestnikami
• Komunikatywność
• Skrupulatność
• Wielozadaniowość
Mile widziane:
• doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa z osobami dorosłymi bez pracy lub w innej trudnej sytuacji życiowej
Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę – w niepełnym wymiarze godzin – miejsce pracy Tarnów
• Pracę w przyjaznym zespole projektowym
• Możliwość współtworzenia ciekawych przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym, aktywizacyjnym i innowacyjno-badawczym.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu za pół etatu oraz informację o swoich dotychczasowych sukcesach zawodowych na adres: paulina.kijak@fundacjaproaktywni.pl

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Pół Etatu
Lokalizacja:   Polska
Region:   Małopolskie
Miasto:   Tarnów
Osoba kontaktowa::   Paulina
Telefon:   530593998
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 3780 | Nr: #20091